Denari Fiyatları ve Türkiye
0
  • January 22, 2019, 04:07:13 am
  • Welcome, Guest
Advanced search  
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Denari Fiyatları ve Türkiye  (Read 2640 times)

Ecthelion

• Newbie
  • *
  • Lord of the House of the Fountain
    • View Profile
Denari Fiyatları ve Türkiye
« on: May 25, 2017, 03:50:31 am »

Merhaba, bu konuyu Türk oyuncuların denari alımında sahip oldukları dezavantajları ifade edip buna yönelik bir iyileştirme yapılıp yapılamayacağını sormak, yapılabilecek ise de en kısa sürede yapılmasını rica etmek için açtım.

Şöyle ki, Türkiye ekonomisinin son zamanlardaki durumu sebebiyle TL dolar karşısında epeyce değer kaybetti ve şuan 1$=3.5 4.0 TL civarındaki bir aralıkta seyrediyor. Hal böyleyken belki oyunun denari fiyatları normal, hatta belki biraz uygun olsa dahi bir Türk oyuncu için maalesef aynı durum geçerli değil. Bu konuda aslında çok güzel bir örnek de var, Steam 2014'ten beri Türkiye'de sabit kur uyguluyor ve bu sabit kur, bu uygulama başladığından beri güncel dolar kurunun hep altında kaldı. Hatta bugün Steam'in oyuncu dostluğunu kanıtlamakta tek başına yeterli olacağı üzere, 1.8 TL sabit dolar kuru uygularken güncel kur bu miktarın 2 katına denk geliyor, hatta 2.5 katına çıktığını da çokça gördük. Şüphesiz ki Steam'in bu uygulaması ona olumlu geri dönüşler yaşattı, sürekli yapılan indirimlerle birlikte Türk oyuncuların orijinal oyun almaya yönelmesindeki en büyük etkenlerden diyebiliriz.

Son bir örnek olarak da oyunun ilham kaynağı olan LOU'dan bahsedecek olursam, aylarca LOU oynamış biri olarak oyunun gerçek para ile satın alınabilir içeriklerinin her zaman makul fiyatta olduğunu düşünürdüm. Şuan bir kıyaslama yaptığımda aynı miktarda para ile alabileceğim içeriği karşılaştırdığımda (tabi bunu TL açısından söylüyorum, dolar karşılaştırmasını bilemem) COTG yaklaşık yarı yarıya daha pahalı maalesef. Özellikle bu oyun konsüller olmadan oynanması, iyi bir başarı yakalanması imkansıza yakın bir oyunken bu söylediklerim dikkate alınarak Türk oyuncularının lehine olabilecek şekilde sabit kur imkanı tanınabilirse çok seviniriz.
Ecthelion was an Elf-lord of Gondolin, leader of the People of the Fountain and slayer of Gothmog, Lord of Balrogs.

Adiera

• Community Manager
  • Hero
    • View Profile
Re: Denari Fiyatları ve Türkiye
« Reply #1 on: May 25, 2017, 02:35:47 pm »

We are in the process as we speak of implementing better scales for exchange rates that are especially low.

ozgurcicek21

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #2 on: May 27, 2017, 05:43:41 am »

Türk oyuncuların bu oyunda daha aktif olabilmeleri için Denari fiyatlarının daha ucuz olması gerekir.  Aksi halde insanların bu kadar para harcamayacaklarını düşünüyorum. Teşekkürler.

Ecthelion

• Newbie
  • *
  • Lord of the House of the Fountain
    • View Profile
« Reply #3 on: June 02, 2017, 07:19:29 am »

İsteğimizi dikkate alan yönetimden aynen şu mesaj bildirilmiştir:

''Yepyeni Denari Satım sayfamıza göz atın :tada::tada:

Artık Türkiye’deki oyuncular için özel düşük Denari oranlarını tanıtıyoruz!

Çoklu ödeme yöntemlerinden seçim yapın ve Tanrıların Tacı oyununun para birimini edinin!''

Hem isteğimizi çok kısa bir sürede değerlendirmeye alan hem de olabilecek en güzel şekilde çözüme kavuşturan yönetime teşekkürlerimizi sunuyoruz. Denari fiyatlarında Türk oyunculara özel yaklaşık olarak yarı yarıya bir indirim uygulanmıştır.

Selamlar.
Ecthelion was an Elf-lord of Gondolin, leader of the People of the Fountain and slayer of Gothmog, Lord of Balrogs.

RayCurzon

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #4 on: July 12, 2017, 07:37:08 am »

Merhaba,
Bende indirimli fiyatlar gozukmuyor. Ilk defa yurt disindayken girmistim ondan olabilirmi acaba. Indirimli fiyatlari nasil gorebilirim?

Adiera

• Community Manager
  • Hero
    • View Profile
« Reply #5 on: July 12, 2017, 04:46:48 pm »

If you are in Turkey, the prices you see is the discounted price, unless you are looking under 'alternative payments' which doesn't allow for them.
Pages: [1]   Go Up